Clubhouse APK İndir

Her geçen gün sosyal medyanın global olarak etkinliğini arttırmasıyla birlikte Facebook, Twitter ve Instagram gibi uygulamaların yanı sıra anlık sesli iletişim uygulamaları da popülerlik kazanmaya başladı. Bu popülerlik sayesinde ortaya çıkan son uygulama ise ClubHouse oldu. Bu uygulama genel işleyiş açısından Linkedin ile benzerlik gösteriyor olsa da uygulamayı diğerlerinden ayıran en önemli özelliğinin sesli iletişimi mümkün kılıyor olması olduğunu söyleyebiliriz. Bu sebeple birçok kullanıcı platforma katılmak için farklı kişilerden davetiye talep ederken uygulamayı telefonuna indirmek için ClubHouse APK indir bağlantılarını da talep ediyor. Bu bağlantı sayesinde herhangi bir şekilde Google Play Store gibi mağazalarda bulunmayan uygulamayı doğrudan telefonlara indirip kurulum gerçekleştirebiliyorsunuz.

clubhouse apk indir

ClubHouse APK Kurulumu Nasıl Yapılır?

ClubHouse APK indir bağlantısını kullanarak uygulama kurulum dosyasını telefonunuza indirdiğinizde kurulum işlemine başlamadan önce telefonunuzdan uygulama mağazaları dışından indirilen uygulamaların kurulumuna izin vermeniz gerekiyor. Bu işlemi aşağıdaki adımları takip ederek gerçekleştirebilirsiniz.

  1. Telefonunuzun “Ayarlar” bölümüne girin.
  2. Bu bölümden “Güvenlik” kategorisine geçiş yapın.
  3. “Bilinmeyen Kaynaklar” seçeneğini aktif hale getirin.

Bu adımların hemen ardından uygulamanın kurulumuna başlayabilir ve uygulamaya davetiyeyle kayıt alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. APK uzantılı olarak paylaşılan dosya tam anlamıyla uygulama mağazasına yüklenen versiyonla birebir özelliklere sahiptir. Hiçbir kısıtlama bulunmamasının yanı sıra uygulamayı dilediğiniz gibi kullanabiliyorsunuz.

ClubHouse APK Bilgisayarda Nasıl Açılır?

ClubHouse uygulamasını bilgisayardan kullanmak istiyor ancak hiçbir şekilde indirdiğiniz APK dosyasını bilgisayarda açamıyorsanız bu durumda yapmanız gereken tek şey “BlueStacks” programını indirmek olacaktır. Bu programı indirdikten sonra bilgisayarınıza kurarak adeta sanal bir tablete sahip olacaksınız. BlueStacks kurulumunu tamamladıktan sonra ClubHouse APK indir bağlantısı yardımıyla uygulama dosyasını indirip aşağıdaki adımları uygulayarak kurulumunu tamamlayabilirsiniz.

  1. BlueStacks programını çalıştırın.
  2. Ekranın sağ alt köşesinde yer alan “Install APK / APK Yükle” butonuna tıklayın.
  3. APK dosyasının konumunu seçin ve “Aç” düğmesine basın.

ClubHouse APK dosyasının sanal bilgisayarınıza kurulumu başlayacak ve kısa süre içerisinde tamamlanacaktır. Bu uygulamayı kurduktan sonra aynı telefonda kullanırcasına kişilerle iletişime geçmeye başlayabilirsiniz.

ClubHouse Ücretsiz Davetiye Kodu Nasıl Alınır?

ClubHouse adı verilen uygulama günümüzde alışılagelmişin fazlasıyla dışında bir özellikle karşımıza çıktı. Bu özellik ne diye merak ediyorsanız üyelik sisteminde çok değişik bir yapıya sahiptir. Bu yapısı sebebiyle her isteyen kolaylıkla üye olamıyor, herhangi bir aktif kullanıcı tarafından davetiye koduyla kaydolabiliyor. Bu da referanslı üyeliğin önemini çok daha fazla arttırıyor. ClubHouse APK indir bağlantısını kullanarak indirmiş olduğunuz uygulamanın kurulumunu yaptıktan hemen sonra herhangi bir tanıdığınızdan ücretsiz davetiye kodu alabilir ve üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz.

Tüm adımları tamamladıktan sonra üyeliğinizi gerçekleştirdiğinizde hesabınıza 1 adet davetiye kodu tanımlanacaktır. Bu davetiye koduyla da ücretsiz olarak arkadaşlarınızı platforma davet edebilirsiniz. Birçok kişi internette ücretsiz davetiye kodu arıyor olsa da ne yazık ki herhangi bir tanıdığınız olmaması durumunda davetiye koduna ulaşmanız pek mümkün görünmüyor.

ClubHouse APK Ücretli Mi?

ClubHouse uygulaması günümüzde kullanmış olduğumuz sosyal platformları gibi tamamıyla ücretsiz bir şekilde sunulmaktadır. Bu uygulamayı diğerlerinden ayıran bir önceki başlıkta da bahsettiğimiz gibi davetiye koduyla üyelik sistemidir. Uygulamanın her geçen gün popülerliğini arttırmasıyla birlikte ücretsiz davetiye adı altında yapılan paylaşımları fazlasıyla görebilecek ve bu paylaşımlar neticesinde rahatlıkla davetiye elde edebileceksiniz. İnternette yapacağınız araştırmalar sonucunda uygulamanın ücretli olarak sunulduğunu belirten kaynaklara aldanmamanız gerekiyor. Bir süre sonra ClubHouse APK indir adı verilen uygulama tüm platformlarda yer almaya başladığında rahatlıkla davetiye kodu bulabilirsiniz.